🚨 Startujemy 2 kwietnia – nie przegap!
0
dni
0
h
0
m
0
s
Dołącz teraz
Webinary
5 min read
← WSZYSTKIE ARTYKUŁY
5 min read

Jak nauczyć się automatyzować i nie zwariować?

Adam Basek
19/6/2023
5 min read

Dlaczego nauka automatyzacji nie zawsze idzie gładko? Doradzaliśmy setkom testerów na tej drodze. Mamy praktyczne wskazówki i nie zawahamy się ich użyć.

Masz za sobą próbę automatyzacji? Skończyła się porażką? A może nie wiesz jak zacząć? Sami przeszliśmy ścieżkę nauki automatyzacji i pomogliśmy w tym setkom innych osób.

Testerze! Dlaczego nie automatyzujesz?

Mimo że uczestniczyliśmy w bardzo wielu projektach, pracowaliśmy w różnych organizacjach i przez ten czas staraliśmy się wspierać ludzi w swoich zespołach, zauważyliśmy że część z nich nie przeszła ścieżki automatyzacji. Ale jak to? Odpowiedź na to pytanie staraliśmy się znaleźć wspólnie podczas webinaru o dość wymownym tytule: „Jak nauczyć się automatyzować i nie zwariować?”.

Na to spotkanie zaprosiliśmy też gości specjalnych: Patryka Okonia i Michała Słowikowskiego, którzy sami przeszli tę drogę i bardzo szczegółowo opowiedzieli, jak zaczynali, z czym musieli się zmierzyć, w jaki sposób rozwiązywali pojawiające się problemy i gdzie na tej ścieżce są teraz. To cenne, praktyczne insighty.

Webinar o nauce automatyzacji to ponad godzina merytoryki oraz sesji Q&A, podczas której przyjrzeliśmy się zagadnieniu porażek w nauce automatyzacji i temu, jak im zapobiegać oraz jak ma się do tego nasz kurs 4_testers. Wspólnie staraliśmy się znaleźć odpowiedzi na pytania:

  • Skąd brać wiedzę biznesową?
  • Czy automatyzacja wyprze testy manualne?
  • Dlaczego ludzie poddają się w trakcie nauki automatyzacji?
  • W których momentach najłatwiej się poddać?
  • Jak się uczyć, aby się nauczyć?
  • Jak podjąć decyzję o technologii?
  • Od czego zacząć naukę automatyzacji?

Dołącz do kolejnej edycji!

Trwają zapisy na kolejną edycję 4_testers! Nie przegap okazji, żeby znaleźć się w gronie naszych absolwentów i absolwentek. Jeśli też chcesz się przebranżowić lub poszerzyć swoją ścieżkę zawodową w branży IT – dołącz do kolejnej edycji: https://www.4testers.pl/

Do zobaczenia na kursie!

Współautorzy
Full name
Full name
Full name
Full name
Zapisz się na newsletter 4_testers
Zapisując się akceptujesz Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na dołączenie do newslettera 4_testers prowadzonego przez Test Sense sp. z o.o. i BRAVE Courses sp. z o.o. Spokojnie, nie spamujemy i w każdej chwili możesz się wypisać :)
Dzięki! Jesteśmy w kontakcie.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Udostępnij