🚨 Startujemy 2 kwietnia – nie przegap!
0
dni
0
h
0
m
0
s
Dołącz teraz
Webinary
5 min read
← WSZYSTKIE ARTYKUŁY
5 min read

Od juniora do seniora. AMA

Adam Pucko
16/6/2023
5 min read

Junior tester vs Senior Tester. Jak wygląda kariera testera i jak ją zaplanować, żeby popełnić jak najmniej błędów? Swoją perspektywą podzielił się Adam Pucko.

„Jakbyś miał zacząć od nowa jako junior, to jakich błędów był nie popełnił ponownie?” – to jedno z bardziej dociekliwych pytań, które pojawiły się podczas tego webinaru. Ale skupiał się on nie tylko na unikaniu błędów. Rozmawialiśmy również o:

✅ przydatnych narzędziach, które porządkują testerską pracę

✅ sztucznej inteligencji – czy ChatGPT zabierze pracę testerom?

✅ Adam podzielił się też swoim praktycznym, testerskim know-how

W trakcie webinaru jedna z uczestniczek napisała na czacie: „świetnie przekazane informacje, wartościowy webinar”. Tym, którzy nie mogli być z nami na żywo, polecamy sprawdzić to osobiście:

Dołącz do kolejnej edycji!

Trwają zapisy na kolejną edycję 4_testers! Nie przegap okazji, żeby znaleźć się w gronie naszych absolwentów i absolwentek. Jeśli chcesz poszerzyć swoją ścieżkę zawodową w branży IT – dołącz do kolejnej edycji: https://www.4testers.pl/

Do zobaczenia na kursie!

Współautorzy
Full name
Zapisz się na newsletter 4_testers
Zapisując się akceptujesz Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na dołączenie do newslettera 4_testers prowadzonego przez Test Sense sp. z o.o. i BRAVE Courses sp. z o.o. Spokojnie, nie spamujemy i w każdej chwili możesz się wypisać :)
Dzięki! Jesteśmy w kontakcie.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Udostępnij