🚨 Startujemy 2 kwietnia – nie przegap!
0
dni
0
h
0
m
0
s
Dołącz teraz
Webinary
5 min read
← WSZYSTKIE ARTYKUŁY
5 min read

Premiera kursu 4_testers Automaty!

Adrian Gonciarz
16/6/2023
5 min read

AI w testowaniu, nauka automatyzacji w Pythonie – to tylko niektóre elementy w naszym nowym kursie 4_testers Automaty. O wszystkich opowiedzieliśmy podczas spotkania LIVE.

To było naprawdę bardzo wyjątkowe spotkanie! W trakcie zdradziliśmy więcej na temat nowego kursu 4_testers Automaty:

👉 Dlaczego i dla kogo powstał ten kurs?

👉 Kto najwięcej wyniesie z 4_testers Automaty?

👉 Jaki mamy plan na poszczególne moduły szkolenia?

👉 Co będzie wyróżniać 4_testers Automaty na tle innych kursów tego typu?

Uczestnicy spotkania na żywo mieli też okazję zadań nurtujące ich pytania. Jak zwykle, żadnego nie zostawiliśmy bez odpowiedzi. A pytali m.in. tak:

- Jestem junior programistą c#. Zastanawiam się czy testowanie będzie lepszą ścieżką dla mnie. Nie byłem jednak na poprzednim Waszym kursie i mam doświadczenia w testach, czy kurs byłby dla mnie OK?

- Czy ten kurs jest rozszerzoną i bardziej zaawansowaną wersją segmentu z testów automatyzujacych z drugiej edycji 4testers?

- Czy kurs byłby odpowiedni dla osób, które mają już solidne podstawy z testowania manualnego, uczą się automatyzacji, ale jeszcze nie dostały swojej pierwszej pracy w testingu?

Odpowiedzi czekają w nagraniu webinaru. Zachęcamy do obejrzenia!

Dołącz do 4_testers Automaty!

Trwają zapisy! Nie przegap okazji, żeby znaleźć się w gronie naszych absolwentów i absolwentek. Jeśli chcesz poszerzyć swoją ścieżkę zawodową w branży IT – dołącz do 4_testers Automaty: https://www.4testers.pl/

Do zobaczenia na kursie!

Współautorzy
Full name
Full name
Full name
Zapisz się na newsletter 4_testers
Zapisując się akceptujesz Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na dołączenie do newslettera 4_testers prowadzonego przez Test Sense sp. z o.o. i BRAVE Courses sp. z o.o. Spokojnie, nie spamujemy i w każdej chwili możesz się wypisać :)
Dzięki! Jesteśmy w kontakcie.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Udostępnij