🚨 Startujemy 2 kwietnia – nie przegap!
0
dni
0
h
0
m
0
s
Dołącz teraz
Artykuły
5 min read
← WSZYSTKIE ARTYKUŁY
5 min read

Dlaczego 4_testers? Odpowiadamy

Adam Basek
19/6/2023
5 min read

Bardzo możliwe, że porównujesz teraz różne oferty i zastanawiasz się między naszym kursem a innymi. Przygotowaliśmy kilka naprawdę konkretnych argumentów, dlaczego warto wybrać 4_testers.

Już 9 października startujemy kolejną edycję 4_testers. Co to konkretnie oznacza?

🟢 Tester manualny i automatyzujący w jednym potężnym kursie

4_testers to 20 tygodni nauki, 10 obszernych modułów, ponad 100 h warsztatów LIVE z mentorami + kilkadziesiąt godzin na prace zaliczeniowe i feedback mentorów.

To program studiów podyplomowych, który zrobisz szybciej – w 5 miesięcy.

Szkolimy od 8 lat i naszym zdaniem taki format jest niezbędny, żeby rzeczywiście zbudować silne podstawy umożliwiające aplikowanie na stanowisko testera lub wyskok z pozycji juniora na mid-level.

Jeśli widzisz gdzieś krótsze programy, przemyśl czy na pewno zawierają w swoich agendach wszystkie punkty wymagane przez pracodawców i team leaderów. Czy na pewno nauczysz się tam tak dużo, jak podczas 4_testers?

Dokładny program 4_testers znajdziesz tutaj: https://www.4testers.pl/#program

🟢 Nie 1,2,3, ale… 9 mentorów – wiesz, kto będzie Cię uczył!

4_tester tworzy 9 mentorów, każdy z ponad 10-letnim doświadczeniem w testowaniu. Adam Basek, Adrian Gonciarz, Adam Pucko, Darek Drezno, Jarek Fuśnik, Michał Gaworski, Sławek Radzymiński, Michał Łoza i Rafał Rymek.

Konkurencyjne programy wymieniają zazwyczaj 1, 2 lub 3 mentorów. Lub nie wymieniają ich w ogóle!! W 4_testers postawiliśmy na zespół 9 mentorów. Każdy moduł jest prowadzony przez specjalistę, ponieważ w praktyce niemożliwe jest, żeby jedna czy dwie osoby posiadały wiedzę we wszystkich obszarach tak potężnej dziedziny, jaką jest dzisiaj testowanie oprogramowania.

Listę mentorów znajdziesz tutaj: https://www.4testers.pl/#instructors

🟢 Nie szczujemy gwarancją pracy…

W tym roku pojawiło się wiele kursów dla testerów „z gwarancją pracy”. Wczytaliśmy się w umowy tych programów i pełno w nich kwiatków, od których jeży się włos na głowie. Zwróć uwagę, że wiele tych kursów nie gwarantuje pracy, ale co najwyżej staż i to bez podawania informacji o wynagrodzeniu. Wiele kursów nakazuje także przyjęcie każdej oferty pod ryzykiem anulowania gwarancji!

Naszym zdaniem takie podejście jest nieuczciwe. To sprzedawanie marzeń.

W 4_testers zamiast „gwarancji pracy”, stawiamy na gwarancję realnych umiejętności, świetne przygotowanie merytoryczne i wsparcie w przygotowaniu do rozmów z team leaderami.

W opiniach znajdziesz 35 autentycznych historii naszych absolwentów, którzy od dawna pracują i rozwijają się jako testerzy, niech to będzie wystarczającym dowodem skuteczności programu:

https://www.4testers.pl/#reviews

🟢 Nie handlujemy ISTQB, rozwijamy umiejętności

Od kilku miesięcy panuje moda na kursy z ISTQB w cenie. W wielu webinarach i artykułach mówimy o tym, że ISTQB nie jest obecnie żadnym wyróżnikiem na rynku, a na pewno nie gwarantuje zdobycia pracy. 4_testers przygotuje Cię do zdania tego egzaminu, co nie jest wielką filozofią.

Znów, zamiast handlować tym certyfikatem, od 8 lat stawiamy przede wszystkim na rozwój wiedzy i umiejętności przydatnych w realnej testerskiej pracy.

Co myślą nasi absolwenci?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Polecamy lekturę podsumowań dwóch poprzednich edycji kursu. Znajdziesz tam naprawdę szczere opinie, które otrzymaliśmy od kursantek i kursantów. Pisali je od siebie, więc jeśli trafisz na jakieś literówki, to tylko dlatego, że staraliśmy się jak najmniej redagować całość.

Podsumowanie pierwszej edycji 4_testers
👉
https://4testers.pl/blog/podsumowanie-1-edycji

Podsumowanie drugiej edycji
👉
https://4testers.pl/blog/podsumowanie-drugiej-edycji

Dawka technikaliów

Masz prawo rezygnacji z kursu w ciągu 14 dni od startu, a my zwrócimy Ci 100% pieniędzy w ciągu 3 dni. Niczego nie ryzykujesz. W poprzedniej edycji z tej opcji skorzystała tylko 1 osoba na 36 (z powodu zmiany priorytetów zawodowych). Jesteśmy przekonani, że to będzie świetny kurs!

Za kurs możesz zapłacić w 3 ratach 0%. Raty obsługujemy samodzielnie, a nie przez bank, więc w żaden sposób nie wpływają na Twoją zdolność kredytową.

Udział w kursie może Ci sfinansować firma. Napisz do nas na kontakt@4testers.pl jeśli potrzebujesz faktury proforma dla firmy finansującej Twój udział.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce, bo potrzebujesz więcej czasu na organizację finansowania – napisz po prostu na kontakt@4testers.pl.

Masz dodatkowe pytania? Pisz śmiało. Odpowiadamy błyskawicznie!

Współautorzy
Full name
Full name
Full name
Zapisz się na newsletter 4_testers
Zapisując się akceptujesz Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na dołączenie do newslettera 4_testers prowadzonego przez Test Sense sp. z o.o. i BRAVE Courses sp. z o.o. Spokojnie, nie spamujemy i w każdej chwili możesz się wypisać :)
Dzięki! Jesteśmy w kontakcie.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Udostępnij